Ne yapmışlarsa yapsınlar defter toplanacak! Show TV’den Burçin Terzioğlu Salih Bademci’nin yer aldığı dizi hakkında hızlı bir karar verildi. İşlerin yolunda gitmediği Liar’da yürekleri dağlayacak bir ayrılık var! Yolun sonu göründü. Bir süre önce Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yalancı dizisinde işler yolunda gitmiyor. Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci gibi ünlü oyuncuların kadrosunda yer aldığı dizinin reyting sonuçları, Yalancı’nın final yapacağı iddialarının artmasına neden oldu. 8 bölümlük dizinin 10. bölümüyle veda edeceği suçlamalarının ardından gözler Show TV’ye çevrildi.
NİHAİ TALEPLER ARTIRILDI
Büyük beklentilerle başlayan Yalancı dizisi yolun sonu gibi görünüyor. Uzun süredir eleme sıralamasında ilk 10’da yer almayan diziyle ilgili nihai kararın verildiği yönündeki suçlamalar kulislerde ortalığı karıştırdı.
Ne yapmışlarsa yapsınlar defter toplanacak! Show TV’den Burçin Terzioğlu Salih Bademci’nin yer aldığı dizi hakkında hızlı bir karar verildi. İşlerin yolunda gitmediği Liar’da yürekleri dağlayacak bir ayrılık var! Yolun sonu göründü. Bir süre önce Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Yalancı dizisinde işler yolunda gitmiyor. Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci gibi ünlü oyuncuların kadrosunda yer aldığı dizinin reyting sonuçları, Yalancı’nın final yapacağı iddialarının artmasına neden oldu. 8 bölümlük dizinin 10. bölümüyle veda edeceği suçlamalarının ardından gözler Show TV’ye çevrildi. KESİN İDDİALAR ARTTI Büyük beklentilerle başlayan Yalancı dizisinde yolun sonu görünüyor. Uzun süredir eleme sıralamasında ilk 10’da yer almayan diziyle ilgili nihai kararın verildiği yönündeki suçlamalar kulislerde ortalığı karıştırdı.