Kuruluş Osman, ATV ekranlarında en çok izlenen televizyon dizisi biri çok konuşulacak bir bölüm ile geri gelir. Gonca Hatun Bala Hatun’un yakın arkadaşı ve serinin ilk bölüm beri sadece sırdaş karakterine hayat vermiştir ünlü aktris Emel Dede, projenin veda edecek. Gonca Hatun şehitlik doğru yürür anlar Bala Hatun’u ve Boran Alp harap edecek. Turgut Bey, Osman Bey tarafından yaralandı zaman anları gördü Kuruluş Osman, bir bölüm 71 için ikinci treyler dün serbest bırakıldı. Kuruluş Osman Çarşamba, 17 Kasım büyük bir ilgi ile takip edilecek olan 71 bölüm ile yarın ATV ekranlarında olacak.

KIRILMA İNANÇ
Osman kurumun ayrılık haberleri kalpleri kıracak. Bala Hatun’u bırakmadı Gonca Hatun karakteri ile çok popüler ünlü aktris Emel Dede, dizi veda edecek.
Kuruluş Osman, ATV ekranlarında en çok izlenen televizyon dizisi biri çok konuşulacak bir bölüm ile geri dönüyor. Gonca Hatun Bala Hatun’un yakın arkadaşı ve serinin ilk bölüm beri sadece sırdaş karakterine hayat vermiştir ünlü aktris Emel Dede, projenin veda edecek. Gonca Hatun şehitlik doğru yürür anlar Bala Hatun’u ve Boran Alp harap edecek. Turgut Bey, Osman Bey tarafından yaralandı zaman anları gördü Kuruluş Osman, bir bölüm 71 için ikinci treyler dün serbest bırakıldı. büyük bir ilgi ile takip edilecek Osman örgütü, Gonca Hatun karakteri ile çok popüler olan bölüm 71. ünlü bir oyuncu Emel Dede, asla Çarşamba, 17 Kasım yarın, üzerinde ATV ekranlarında olacak sol Bala Hatun, dizi veda edecek.