ATV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Kuruluş Osman, çok konuşulacak bir bölümle geri dönüyor. Bala Hatun’un dizinin ilk bölümünden bu yana yakın arkadaşı ve tek sırdaşı Gonca Hatun karakterine hayat veren ünlü oyuncu Emel Dede, projeye veda edecek. Gonca Hatun’un şehadet yolunda yürüdüğü anlar Bala Hatun’u ve Boran Alp’i harap edecek. Turgut Bey’in Osman Bey tarafından yaralandığı anların izlendiği Kuruluş Osman 71. bölüm ikinci fragmanı dün yayınlandı. Kuruluş Osman, büyük bir ilgiyle izlenecek 71. bölümüyle yarın 17 Kasım Çarşamba günü ATV ekranlarında olacak.

İYİ NİYETİN GELİŞTİRİLMESİ
Osman müessesesinin ayrılık haberi yürekleri dağlayacaktır. Bala Hatun’dan hiç ayrılmayan Gonca Hatun karakteri ile oldukça sevilen ünlü oyuncu Emel Dede, diziye veda edecek.
ATV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Kuruluş Osman, çok konuşulacak bir bölümle geri dönüyor. Bala Hatun’un dizinin ilk bölümünden bu yana yakın arkadaşı ve tek sırdaşı Gonca Hatun karakterine hayat veren ünlü oyuncu Emel Dede, projeye veda edecek. Gonca Hatun’un şehadet yolunda yürüdüğü anlar Bala Hatun’u ve Boran Alp’i harap edecek. Turgut Bey, Osman Bey tarafından yaralandı zaman anları gördü Kuruluş Osman, bir bölüm 71 için ikinci treyler dün serbest bırakıldı. büyük bir ilgi ile takip edilecek Osman örgütü, Gonca Hatun karakteri ile çok popüler olan bölüm 71. ünlü bir oyuncu Emel Dede, asla Çarşamba, 17 Kasım yarın, üzerinde ATV ekranlarında olacak sol Bala Hatun, dizi veda edecek.