Stefan Kuntz, 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu’nda yarın Karadağ ile oynayacağı deplasman maçı öncesi milli futbolcu Çağlar Söyüncü’nün katılımıyla Podgorica stadında basın toplantısı düzenledi.

Kuntz, 11’e başlamaya son antrenmanına bakarak karar vereceğini belirterek, “Bildiğiniz gibi maç öncesi basın toplantılarında taktiklerimizle ilgili sorular soruluyor ama burada planlarımızı açıklayamıyoruz. Tek söyleyebileceğim: tebrik ederim. Karadağ maçındaki çalışmaları nedeniyle Hollanda maçında takımımızla ilgili iki önemli soru var: “Önce Abdülkadir hazır olacak mı? Bireysel antrenman yaptı, göreceğiz. İkinci görmek istediğimiz şey ise Cebelitarık’ta oynayan oyuncuların durumu. Ne kadar etkilenmişler. Karadağ maçındaki 11. maçımızı etkileyecek faktörler bunlar olacak. Kendi kalitemize odaklanacağız. Bu bizim planımız. Fizikçi kimdir. Hazırsanız, ona göre bir eşleştirme planı yapacağız. Kendimizi bu yönde empoze etmeye çalışacağız” ifadelerini kullandılar.
Stefan Kuntz, 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Sıralama G Grubu’nda yarın Karadağ ile oynayacağı deplasman maçı öncesi milli futbolcu Çağlar Söyüncü’nün katılımıyla Podgorica Şehir Stadı’nda basın toplantısı düzenledi. son antrenman seansı: “Bildiğiniz gibi maç öncesi basın toplantılarında taktiklerimizle ilgili sorular soruluyor ama burada planlarımızı anlatamıyoruz. Tek söyleyebileceğim şudur: Karadağ’ı Hollanda maçındaki çalışmalarından dolayı tebrik ederim. İki önemli nokta var. Ekibimiz hakkında sorular. “Önce Abdülkadir hazır olacak mı? Bireysel antrenman yaptı, göreceğiz. İkinci görmek istediğimiz şey ise Cebelitarık’ta oynayan oyuncuların durumu. Ne kadar etkilenmişler. Karadağ maçındaki 11. maçımızı etkileyecek faktörler bunlar olacak. Kendi kalitemize odaklanacağız. Bu bizim planımız. Fizikçi kimdir. Hazırsanız, ona göre bir eşleştirme planı yapacağız. Kendimizi bu yönde empoze etmeye çalışacağız” ifadelerini kullandılar.