Sevilen Hercai oyuncusu, zamanda bir sıçrama yaşayacak olan TRT1 dizisine transfer oluyor. Kıbrıs’ta yaşanan destansı mücadeleyi anlatan Zafere Doğru dizisi her Perşembe TRT1’de ekrana geliyor. Dizi, kulislerinde yeni transfer haberleriyle adından söz ettiriyor. Son olarak Hercai dizisinde Cihan Şadoğlu olarak gördüğümüz Serdar Özer, Kıbrıs Zafere Doğru dizisi ile sevenlerinin karşısına çıkacak. Paylaşılan bilgilere göre zaman içinde bir sıçrama yaşanacak olan dizide 1967 yılı anlatılacak ve Apollon rolünde ünlü oyuncu Serdar Özer yer alacak. Bu kapsamda dizinin sıkı takipçileri yeni bölümü merakla bekliyor.
YENİ TRANSFER AÇIKLANDI
ATV ekranlarında izleyicisini kendine çeken Hercai dizisi yayınlandığı dönemde reyting rekorları kırmıştı. Dizi birçok harika isim yarattı.
Sevilen Hercai oyuncusu, zamanda bir sıçrama yaşayacak olan TRT1 dizisine transfer oluyor. Kıbrıs’ta yaşanan destansı mücadeleyi anlatan Zafere Doğru dizisi her Perşembe TRT1’de ekrana geliyor. Dizi, kulislerinde yeni transfer haberleriyle adından söz ettiriyor. Son olarak Hercai dizisinde Cihan Şadoğlu olarak gördüğümüz Serdar Özer, Kıbrıs Zafere Doğru dizisi ile sevenlerinin karşısına çıkacak. Paylaşılan bilgilere göre zaman içinde bir sıçrama yaşanacak olan dizide 1967 yılı anlatılacak ve Apollon rolünde ünlü oyuncu Serdar Özer yer alacak. Bu kapsamda dizinin sıkı takipçileri yeni bölümü merakla bekliyor. YENİ TRANSFER AÇIKLANDI. Arazi araçlarının ekranlarında izleyicisiyle buluşan Hercai dizisi, yayınlandığı dönemde reyting rekorları kırdı. Dizi birçok harika isim yarattı.