Maliye ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, “Enflasyonla kararlı ve bütüncül bir yaklaşımla mücadele etmeye devam ettiğimiz sürece kur istikrar kazanacak ve ülkemiz risk primi düşecek. vade de azalacak ve yatırım öngörülebilirlik ufku artacak.” dedim.

Elvan, Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi’nde yaptığı konuşmada, TSPB’nin bankalar gibi 218 üyesiyle 20 yıldır önemli bir görev üstlendiğini kaydetti. , aracı kurumlar ve portföy yönetim şirketleri. Bana servisi hatırlatıyor.
Maliye ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, “Enflasyonla kararlı ve bütüncül bir yaklaşımla mücadele etmeye devam ettiğimiz sürece kur istikrar kazanacak ve ülkemiz risk primi düşecek. vade de azalacak ve yatırım öngörülebilirlik ufku artacak.” dedim. Elvan, Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen Türkiye Sermaye Piyasaları Kongresi’nde yaptığı konuşmada, TSPB’nin bankalar gibi 218 üyesiyle 20 yıldır önemli bir görev üstlendiğini kaydetti. , aracı kurumlar ve portföy yönetim şirketleri. Bana servisi hatırlatıyor.