Demir’in tarihe karıştığı Çukurova’dan yeni bir karakter var, müjde! İlçede yerini almaya geliyor. Demir’in cenazesinin herkesi yas tuttuğu dizide yeni bir karakter yaklaşıyor. Murat Ünalmış, Hande Soral ve Kerem Alışık’ın veda ettiği Bir Zamanlar Çukurova’nın kadrosuna İbrahim Çelikkol ve Erkan Bektaş gibi büyük isimler dahil oldu. Yeni sezonda maceralarına tüm hızıyla devam eden Bir Zamanlar Çukurova’da kadrosuna bir büyük isim daha geldi. Geçen sezon Star TV’de yayınlanan Alev Alev dizisinde rol alan ünlü oyuncu Ergün Metin, Adana’da çekilen dizinin kadrosuna katıldı. Ergün Metin, yapımcılığını Tims & B’nin üstlendiği Bir Zamanlar Çukurova’da dizisinde Vahap karakterini canlandıracak.
POMPA TRANSFERİ
Serüvenine tüm hızıyla devam eden diziye yeni sezonda dikkatleri üzerine çekecek bir isim daha ekleniyor ve İbrahim Çelikkol ve Erkan Bektaş gibi güçlü ve ünlü isimleri de kadrosuna katıyor.
Demir’in tarihe karıştığı Çukurova’dan yeni bir karakter var, müjde! İlçede yerini almaya geliyor. Demir’in cenazesinin herkesi yas tuttuğu dizide yeni bir karakter yaklaşıyor. Murat Ünalmış, Hande Soral ve Kerem Alışık’ın veda ettiği Bir Zamanlar Çukurova’nın kadrosuna İbrahim Çelikkol ve Erkan Bektaş gibi büyük isimler dahil oldu. Yeni sezonda maceralarına tüm hızıyla devam eden Bir Zamanlar Çukurova’da kadrosuna bir büyük isim daha geldi. Geçen sezon Star TV’de yayınlanan Alev Alev dizisinde rol alan ünlü oyuncu Ergün Metin, Adana’da çekilen dizinin kadrosuna katıldı. Ergün Metin, Tims & B’nin oynadığı Bir Zamanlar Çukurova’da dizisinde Vahap rolüyle ekrana gelecek.