Büyük Selçuklular’dan Alparslan’ı sevindirecek bir transfer duyurusu yapıldı. Ara menajerimin yıldızı prens olur. Sultan Alparslan’ın hayatını ve Türklerin Anadolu’yu fethetme sürecini anlatan Büyük Selçuklu Alparslan, ilk iki bölümüyle büyük beğeni topladı. Dün akşam ikinci bölümüyle ekrana gelen ve bu sezon kadrosuna onlarca ismin dahil olduğu projeden yeni transfer haberleri yağmaya devam ediyor. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberinde yer alan bilgiye göre Menajerimi Ara dizisindeki Bekir karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Bedir Bedir Alparslan, Büyük Selçuklu dizisinde Şehzade İnsan karakterini oynayacak.

POMPA TRANSFERİ
Sultan Alparslan’ın hayatını ve Anadolu’nun fethi sürecini TRT1 ekranlarında yayınlayan Büyük Selçuklu Alparslan, bomba transferine imza attı.
Büyük Selçuklular’dan Alparslan’ı sevindirecek bir transfer duyurusu yapıldı. Ara menajerimin yıldızı prens olur. Sultan Alparslan’ın hayatını ve Türklerin Anadolu’yu fethetme sürecini anlatan Büyük Selçuklu Alparslan, ilk iki bölümüyle büyük beğeni topladı. Dün akşam ikinci bölümüyle ekrana gelen ve bu sezon kadrosuna onlarca ismin dahil olduğu projeden yeni transfer haberleri yağmaya devam ediyor. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberinde yer alan bilgiye göre Menajerimi Ara dizisindeki Bekir karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Bedir Bedir Alparslan, Büyük Selçuklu dizisinde Şehzade İnsan karakterine hayat verecek. TRANSFERRTRT1 POMPA ekranlarında Sultan Alparslan’ın hayatını ve Anadolu’nun fethedilme sürecini yayınlayan Büyük Selçuklu Alparslan, bomba transferine imza attı.