Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, yurdumuzun kuzey kesimleri, öğle saatlerinden sonra, Karadeniz’in orta ve doğu kıyıları ile Sinop, Kırklareli, İstanbul, Balıkesir, Kocaeli çevreleri parçalı ve parçalı bulutlu. , kuzeyde Sakarya ve Kastamonu, Çanakkale’den iç kesimlerde. Ülkenin bazı kesimlerinin yağışlı ve yağışlı, diğer kesimlerin ise daha az bulutlu ve açık olacağı tahmin ediliyor. Bu sabah ve akşam, iç ve doğu kesimlerde sis ve sis bekleniyor.

FIRTINA UYARISI
Öte yandan Meteoroloji, Batı Karadeniz, Kuzey Ege Denizi ve Marmara için fırtına uyarısı yaptı.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün tahminlerine göre doğu ve kuzeydoğu yönlerden 6 ila 8 kuvvetinde fırtına şeklinde esecek olan rüzgar, öğle saatlerinden sonra Ege Denizi’nin kuzeyinde etkisini artıracak. Deniz Batı Karadeniz ve Marmara yarın sabah itibariyle.
Fırtına yarın geceden sonra etkisini kaybedecek.

SICAKLIK
Ülkemizin kuzeydoğu kesimlerinde hava sıcaklıklarının 1 ila 3 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı ve genel olarak mevsim normalleri civarında olacağı tahmin ediliyor.
Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, yurdumuzun kuzey kesimleri, öğle saatlerinden sonra, Karadeniz’in orta ve doğu kıyıları ile Sinop, Kırklareli, İstanbul, Balıkesir, Kocaeli çevreleri parçalı ve parçalı bulutlu. , kuzeyde Sakarya ve Kastamonu, Çanakkale içlerinde. Ülkenin bazı kesimlerinin yağışlı ve yağışlı, diğer kesimlerin ise daha az bulutlu ve açık olacağı tahmin ediliyor. Bu sabah ve akşam, iç ve doğu kesimlerde sis ve sis bekleniyor. FIRTINA UYARISI
Öte yandan Meteoroloji, Batı Karadeniz, Kuzey Ege Denizi ve Marmara için fırtına uyarısı yaptı. Doğu ve kuzeydoğu yönlerde 6 kuvvetten 8 kuvvete kadar fırtına şeklinde artacak. Fırtına yarın geceden sonra etkisini kaybedecek.
SICAKLIK
Ülkemizin kuzeydoğu kesimlerinde hava sıcaklıklarının 1 ila 3 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı ve genel olarak mevsim normalleri civarında olacağı tahmin ediliyor.