Yıllardır yorumladığı Arka Sokaklar dizisinden ayrılma kararı alan Yüsra Geyik’in yeni projesi hayranlarının en çok merak edilen konularından biri oldu. Bu sorunun cevabı The Girl in the Glass’ın bu akşam yayınlanan yirminci bölüm fragmanı ile ortaya çıktı. Zeliş karakteriyle milyonların gönlünde taht kurmayı başaran güzel oyuncu Yüsra Geyik’in yeni yönetmeni Kupalı ​​Kız oldu. Ünlü oyuncu, Hayri Mahallesi’nde (Cihangir Ceyhan) yaşayan Zeliha karakteriyle bir kez daha izleyici karşısına çıkacak. fenomen dizisi Kanal D, Yüsra Geyik’in de yer aldığı yirminci bölümüyle 18 Kasım Perşembe akşamı 20.00’de izleyicisiyle buluşacak.

YENİ SERİSİ AÇIKLANDI
Geçen sezon Arka Sokaklar dizisinden ayrılma kararı alan Yüsra Geyik’in yeni projesi hayranlarının en çok merak ettiği konulardan biriydi.
Yıllardır yorumladığı Arka Sokaklar dizisinden ayrılma kararı alan Yüsra Geyik’in yeni projesi hayranlarının en çok merak edilen konularından biri oldu. Bu sorunun cevabı The Girl in the Glass’ın bu akşam yayınlanan yirminci bölüm fragmanı ile ortaya çıktı. Zeliş karakteriyle milyonların gönlünde taht kurmayı başaran güzel oyuncu Yüsra Geyik’in yeni yönetmeni Kupalı ​​Kız oldu. Ünlü oyuncu, Hayri Mahallesi’nde (Cihangir Ceyhan) yaşayan Zeliha karakteriyle bir kez daha izleyici karşısına çıkacak. Geçen sezon Arka Sokaklar dizisinden ayrılma kararı alan Yüsra Geyik’in yeni projesi hayranlarının en çok merak ettiği konulardan biri oldu.