Yeni sezonunda da ATV ekranlarında heyecan yaratmaya devam eden Bir Zamanlar Çukurova kadrosuna İbrahim Çelikkol ve Erkan Bektaş gibi birçok ismin görevden alınmasının ardından ünlü isimler katıldı. Arka alanda bomba iddiası konuşuluyordu. Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükmetmesin dizisinde İlyas karakteriyle adından söz ettirmeyi başaran Ozan Akbaba’nın bir dönem Çukurova’ya aktarıldığı iddiaları ortaya çıktı. 6 sezondur EDHO’da oynadığı İlyas Çakırbeyli karakteriyle güçlü bir imaj çizen ünlü ismin Çukurova’nın gücüne güç katacağı iddia edilse de detaylar yakında netleşecek.

YENİ TRANSFER İDDİASI
Bir Zamanlar Çukurova, birçok ismin veda etmesinin ardından İbrahim Çelikkol ve Erkan Bektaş gibi ünlü isimleri de kadroya katarak ekranlardaki macerasına tüm hızıyla devam ediyor.
Yeni sezonunda da ATV ekranlarında heyecan yaratmaya devam eden Bir Zamanlar Çukurova kadrosuna İbrahim Çelikkol ve Erkan Bektaş gibi birçok ismin görevden alınmasının ardından ünlü isimler katıldı. Arka alanda bomba iddiası konuşuluyordu. Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükmetmesin dizisinde İlyas karakteriyle adından söz ettirmeyi başaran Ozan Akbaba’nın bir dönem Çukurova’ya aktarıldığı iddiaları ortaya çıktı. 6 sezondur EDHO’da canlandırdığı İlyas Çakırbeyli karakteriyle güçlü bir imaj çizen ünlü ismin Çukurova’nın gücüne güç katacağı iddiaları henüz doğrulanmasa da detaylar yakında netleşecek. İsimler ekleyerek maceranıza ekranlarda tüm hızıyla devam ediyorsunuz.