Yıldız, bir dönem Kertenkele’de bulunan Kuruluş Osman’ın ünlü ismiyle bir savaşçı olarak geri dönüyor. Bu sezon kadrosuna onlarca isim ekleyen Osman kuruluşu, yeni transfer haberlerine de devam ediyor ve şok bir veda yaşanacak. Osman Bey döneminde yaşananları ve Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluş sürecini anlatan diziye bir yenisi daha eklendi. Bir süre ATV’de yayınlanan Kertenkele dizisinde Ateş karakterini oynayan Alman aksiyon oyuncusu Yazmeen Baker, dizide savaşçı Julia olarak karşımıza çıkacak. Oyuncunun dizinin kadrosuna ne zaman dahil olacağı henüz belli değil.
SAVAŞÇI JULIA GELİYOR
Üçüncü sezonunda en sevilen ATV ekranlarındaki macerasına devam eden Kuruluş Osman dizisi kadrosunda bomba bir isme yer verdi.
Yıldız, bir dönem Kertenkele’de bulunan Kuruluş Osman’ın ünlü ismiyle bir savaşçı olarak geri dönüyor. Bu sezon kadrosuna onlarca isim ekleyen Osman kuruluşu, yeni transfer haberlerine de devam ediyor ve şok bir veda yaşanacak. Osman Bey döneminde yaşananları ve Osmanlı İmparatorluğu’nun kuruluş sürecini anlatan diziye bir yenisi daha eklendi. Bir süre ATV’de yayınlanan Kertenkele dizisinde Ateş karakterini oynayan Alman aksiyon oyuncusu Yazmeen Baker, dizide savaşçı Julia olarak karşımıza çıkacak. Oyuncunun dizinin kadrosuna ne zaman dahil olacağı henüz belli değil. SAVAŞÇI JULIA GELİYOR 3. Sezonun zirvesinde ATV ekranlarındaki macerasına devam eden Kuruluş Osman dizisi kadrosunda bomba bir isme yer verdi.