Kamu görevlisi alımına ilişkin ilanlar periyodik olarak İŞKUR’un resmi internet sitesinde yayınlanmaktadır. Kamu görevlisi alımına ilişkin ilanlar il bazında gösterilecektir. İŞKUR’un dışarıdan işçi alımı ilanları için personel alacak kamu kurumları, detayları internet üzerinden yayınladı. Çoğunlukla geçici olan kamu görevlilerinin işe alım ilanları il ve kamu kurumu düzeyinde yayınlanmaktadır. Peki İŞKUR memur alım ilanlarına nasıl bakılır ve nereye başvurulur? İŞKUR üzerinden ilan edilen personel alımlarına baktığımızda adayların kamu şirketlerinde, belediyelerde ve belediyelere bağlı kamu şirketlerinde istihdam edileceği belirtiliyor.

13 Kasım Kamu Duyurusu KPSS Hardcore Başvuruları Başladı! İŞKUR Kurum Dışı Kamu Personeli İşe Alım İlanları! İşte listeler

Kamu görevlisi alımına ilişkin ilanlar periyodik olarak İŞKUR’un resmi internet sitesinde yayınlanmaktadır. Kamu görevlisi alımına ilişkin ilanlar il bazında gösterilecektir. İŞKUR’un dışarıdan işçi alımı ilanları için personel alacak kamu kurumları, detayları internet üzerinden yayınladı. Çoğunluğu geçici olan kamu görevlilerinin işe alım ilanları il ve kamu kurumu düzeyinde yayınlanmaktadır. Peki İŞKUR memur alım ilanlarına nasıl bakılır ve nereye başvurulur? İŞKUR üzerinden ilan edilen personel alımlarına baktığımızda adayların kamu şirketlerinde, belediyelerde ve belediyelere bağlı kamu şirketlerinde istihdam edileceği belirtiliyor.