Pazar akşamlarına ekranlara damgasını vuran ve şok edici hikayesiyle milyonları ekrana kilitleyen Duruşma’da suçlunun kim olduğu ve delillerin nasıl yok edildiği merak ediliyor. Dün akşam yayınlanan bölümde Engin’in tutuklandığını öğrenen Yekta, savaş için harekete geçti. Ilgaz, Engin’le kavga eden Ceylin’e etkileyici bir konuşma yaptı. Ceylin, Engin’in konuşmalarının ardından çileden çıktı. Yekta, Osman’ı evine koyduğu delillerle suçlu gösterdi. Pars, kardeşi Neva’yı soruşturmadan Ilgaz’a haber verdiği için görmezden geldi. Final sahnesi ile Kıyamet dokuzuncu bölüm fragmanı heyecanı devam ederken tanıtımın yayınlanmadığı görüldü. Yeni bölümde bunlar olacak…

PARS, ILGAZ’I ŞAŞIRTTI!
Ilgaz, Paris’le konuşmaya gelir. Engin’in gerektiği gibi yargılanması gerektiğini ve artık davanın tarafı olmadığını iddia ediyor. Ancak Ilgaz’ın unuttuğu bir durum vardır. Pars bu fırsatı kaçırmaz ve Ilgaz’ın sözlerini ona karşı kullanır çünkü Ilgaz artık Ceylin ile evlidir.
Pazar akşamlarına damgasını vuran ve şok edici hikayesiyle milyonları ekrana kilitleyen Duruşma’da suçlunun kim olduğu ve delillerin nasıl yok edildiği merak ediliyor. Dün akşam yayınlanan bölümde Engin’in tutuklandığını öğrenen Yekta, savaş için harekete geçti. Ilgaz, Engin’le kavga eden Ceylin’e etkileyici bir konuşma yaptı. Ceylin, Engin’in konuşmalarının ardından çileden çıktı. Yekta, Osman’ı evine koyduğu delillerle suçlu gösterdi. Pars, kardeşi Neva’yı soruşturmadan Ilgaz’a haber verdiği için görmezden geldi. Final sahnesi ile Kıyamet dokuzuncu bölüm fragmanı heyecanı devam ederken tanıtımın yayınlanmadığı görüldü. İşte yeni bölümde olacaklar… PARS HOLDİNG ILGAZ gafil avlanıyor! Ilgaz Paris’le konuşmaya gelir. Engin’in gerektiği gibi yargılanması gerektiğini ve artık davanın tarafı olmadığını iddia ediyor. Ancak Ilgaz’ın unuttuğu bir durum vardır. Pars bu fırsatı kaçırmaz ve Ilgaz’ın sözlerini ona karşı kullanır çünkü Ilgaz artık Ceylin ile evlidir.