Ne Pit ne de Inside zaten buna sahip değil! Tüm umutlar tükendiğinde, aniden ortaya çıktı ve herkesi şaşırttı. Önce İçeride, sonra Çukur ortaya çıktı, şimdi sıra Üç Kuruş’ta. İçerde ve Çukur dizilerinin yerini alması beklenen Üç Kuruş dizisi bu ayın ilk bölümünde izleyicisini selamladı. Çukur’un Medet’i Mustafa Kırantepe ve İdris’in babası Ercan Kesal, şimdiden beğenilen Üç Kuruş dizisinde dizinin öne çıkan isimleri arasında yerlerini aldılar. Özellikle son dönemin başarılı oyuncuları Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç başrolde oynadıkları performanslarla dizide kritik isimler. Özellikle dizinin çekildiği mahalle ve oyuncu kadrosu kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

VAKA DİKKAT ÇEKTİ
Üç Kuruş kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Ercan Kesal, Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran, Umutcan Üterbay, Nesil Öne Çıkan Oyuncular, Damilandı Cenk Kangöz gibi genç erkekler, Alişan Uğur, Burak Altay, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Tuğçe Yolcu, Erkan üçüncü, Aylin Engör, Volkan Kıran, Özkan Özipek, Ömer ÇobanoŞlu ve Ömer Ömer Civan Ömer Civan Ömer ustanın isimleriyle buluşuyor.
Ne Pit ne de Inside zaten buna sahip değil! Tüm umutlar tükendiğinde, aniden ortaya çıktı ve herkesi şaşırttı. Önce İçeride, sonra Çukur ortaya çıktı, şimdi sıra Üç Kuruş’ta. İçerde ve Çukur dizilerinin yerini alması beklenen Üç Kuruş dizisi bu ayın ilk bölümüyle izleyicisini selamladı. Çukur’un Medet’i Mustafa Kırantepe ve İdris’in babası Ercan Kesal, şimdiden çok beğenilen Üç Kuruş dizisinde dizinin öne çıkan isimleri arasında yerlerini aldılar. Özellikle son dönemin başarılı oyuncuları Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç başrolde oynadıkları performanslarla dizide kritik isimler. Özellikle dizinin çekildiği mahalle ve oyuncu kadrosu kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Oyuncu Kadrosu Dikkatleri Çekiyor Üç Kuruş’un oyuncu kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse, Civan Canova, Ercan Kesal, Mustafa Kırantepe, Uğur YutcanıranÜte, Genç Nesil AytaldıranÜ Süreyya Kangözci, , Alişan Uğur, Burak Altay, Muttalip Müjdeci, Asena Girişken, Tuğçe Yolcu, Erkan üçüncü, Aylin Engör, Volkan Kıran, Özkan Özipek, Öanmer Çomer usta isimlerle buluşuyor.