YouTube’un çöküp çökmediği sorusu arama motorları tarafından araştırılıyor. Bazı YouTube kullanıcıları, geceleri uygulamayla ilgili çeşitli sorunlar yaşadıklarını belirtti. Sorunun bazı telefonlarda yaşanacağı belirtilirken, ne zaman düzeleceği de merak ediliyor. Peki YouTube engellendi mi? YouTube neden açılmıyor, neden hata veriyor? YouTube ne zaman düzeltilecek? Hangi hata oluştu?
YOUTUBE KIRILMIŞ MI?
YouTube’da çeşitli erişim sorunları olduğu bildirilse de gözler yapılacak olan duyuruya çevrildi. Bazı insanlar YouTube video platformuna erişimde sorun yaşıyor.
İşte sorunun kaynağı;
YouTube’un çöküp çökmediği sorusu arama motorları tarafından araştırılıyor. Bazı YouTube kullanıcıları, geceleri uygulamayla ilgili çeşitli sorunlar yaşadıklarını belirtti. Sorunun bazı telefonlarda yaşanacağı iddia edilirken ne zaman düzeleceği de merak ediliyor. Peki YouTube engellendi mi? YouTube neden açılmıyor, neden hata veriyor? YouTube ne zaman düzeltilecek? Bir hata oluştu, sorun nedir? YOUTUBE GEÇTİ Mİ? YouTube’da çeşitli erişim sorunları olduğu bildirilirken gözler yapılması gereken açıklamaya çevrildi. Bazı insanlar YouTube video platformuna erişimde sorun yaşıyor. İşte sorunun kaynağı;