TRT1’in son dönemde dikkat çeken yapımlarından Gönül Dağı’nı izleyenler evlilik haberine çok sevinecek. İşler çıkmaza girince Gülsüm Öğretmen devreye girer ve Dilek ile kasabadan ayrılmaya karar verir. Her şey alt üst olduktan sonra Taner ve Dilek’in aşkının son bekleyişi herkesi şaşırttı. Bu yolculuğun sonunda onun mutsuz olacağını düşünen çift, evlilik kararının verdiği sevinçten çok etkilendi. Dilek ve Taner’in evlendiği Gönül Dağı 40. bölüm fragmanı yayınlandı.

tekrar öldür
Halime’nin hazırlamış olduğu sürpriz nişan tepkisi sonucunda işler iyice karışır. Bu durum, aile üyelerinin Dilek ve Taner’in aşkıyla ilgili fikirlerini değiştirmesine neden olur.
TRT1’in son dönemde dikkat çeken yapımlarından Gönül Dağı’nı izleyenler evlilik haberine çok sevinecek. İşler çıkmaza girince Gülsüm Öğretmen devreye girer ve Dilek ile kasabadan ayrılmaya karar verir. Her şey alt üst olduktan sonra Taner ve Dilek’in aşkının son bekleyişi herkesi şaşırttı. Bu yolculuğun sonunda onun mutsuz olacağını düşünen çift, evlilik kararının verdiği sevinçten çok etkilendi. Dilek ve Taner’in evlendiği Gönül Dağı 40. bölüm fragmanı yayınlandı. Halime’nin verimsiz katılımının SÜRPRİZİNİ ALMAK. Bu durum, aile üyelerinin Dilek ve Taner’in aşkıyla ilgili fikirlerini değiştirmesine neden olur.