Hindistan çok önemli bir karar aldı. Milyonlarca kişinin oynadığı PUBG oyununun yasaklanmasına karar verildi. Hindistan, popüler oyun PUBG Mobile da dahil olmak üzere Çin ile bağlantılı 118 mobil uygulamayı yasakladı. Oyunun dünyanın birçok ülkesindeki yayıncısı Tencent Games’dir. Bu nedenle, Hindistan’daki güvenlik sorunları nedeniyle uygulamalar yasaklandı. PUBG’yi ülkeden çekmek istemeyen Krafton, yeni bir çözüm buldu ve Hindistan üzerinden Tencent ile bağlarını koparacak. Microsoft ile bir anlaşma yoluyla ilgili bir hizmeti kullanmaya hazırlanıyorsunuz.

YENİ BİR İSİMLE GERİ DÖNECEK
PUBG’yi ülkeden çekmek istemeyen Krafton, yeni bir çözüm buldu ve Hindistan üzerinden Tencent ile bağlarını koparacak. Microsoft ile yaptığınız bir anlaşma ile size ait olan bir hizmeti kullanmaya hazırlanıyorsunuz.
Hindistan dikkate değer bir karar aldı. Milyonlarca kişinin oynadığı PUBG oyununun yasaklanmasına karar verildi. Hindistan, popüler oyun PUBG Mobile da dahil olmak üzere Çin ile bağlantılı 118 mobil uygulamayı yasakladı. Oyunun dünyanın birçok ülkesindeki yayıncısı Tencent Games’dir. Bu nedenle, Hindistan’daki güvenlik sorunları nedeniyle uygulamalar yasaklandı. PUBG’yi ülkeden çekmek istemeyen Krafton, yeni bir çözüm buldu ve Hindistan üzerinden Tencent ile bağlarını koparacak. Microsoft ile bir anlaşma yoluyla ilgili bir hizmeti kullanmaya hazırlanıyorsunuz. YENİ İSİMLE GERİ DÖNDÜ Ülkeden PUBG çekmek istemeyen Krafton, yeni bir çözümle gündeme geldi ve Hindistan üzerinden Tencent ile bağlarını koparacak. Microsoft ile yaptığınız bir anlaşma ile size ait olan bir hizmeti kullanmaya hazırlanıyorsunuz.