Sedat’ın boşanma kararını bu hafta Nalan’a duyurması da bu hafta televizyonda yayınlanan ‘Camdaki Kız’ dizisinde evlilik teklifinin çok konuşulacağı gerçeğiydi. Günlerce telefonuna cevap vermeyen Sedat, nihayet cesaretini toplayarak karısı Nalan’ı arayarak boşanma kararını açıkça açıkladı. Muzo’dan gerçeği duyan Nalan, böyle bir gerçekle karşı karşıya kaldı ve herkesi şok etti. Korkularıyla yüzleşen Sedat, Nalan’la olanları görünce müdahale etmek istedi. Dün izleyicilerle buluşan Camdaki Kız 19. bölüm fragmanında verilen evlilik kararı oldukça ses getirirken gözler 11 Kasım Perşembe günü Kanal D ekranlarında olacak.

SALDIRI YAPILAN DERGİLER
Sedat barda yanında oturan genç bir kadına doğru yürür. Barda çalışan kişi magazinlere haber verince dergiler Sedat’ı merhumun kolundan yakalar. Görüntülerinin basında yer almaması için magazin basınına saldıran Sedat, vahşice dövülür. Sedat, muhafızlar sayesinde bulunduğu yerden kaldırılır.
Sedat’ın bu hafta Nalan’dan boşanma kararını, evlilik teklifi hakkında çok şey konuşulan ‘Camdaki Kız’ dizisinde duyurduğu da bir gerçekti. Günlerce telefonuna cevap vermeyen Sedat, nihayet cesaretini toplayarak karısı Nalan’ı arayarak boşanma kararını açık açık açıkladı. Muzo’dan gerçeği duyan Nalan, böyle bir gerçekle karşı karşıya kaldı ve herkesi şok etti. Korkularıyla yüzleşen Sedat, Nalan’la olanları görünce müdahale etmek istedi. Dün izleyicilerle buluşan Camdaki Kız 19. bölüm fragmanında verilen evlilik kararı oldukça konuşulurken gözler 11 Kasım Perşembe günü Kanal D ekranlarında olacak. magazin haberlerinde, Sedat merhum kadının kol dergilerine yakalanır. Görüntülerinin basında yer almaması için magazin basınına saldıran Sedat, vahşice dövülür. Sedat, muhafızlar sayesinde bulunduğu yerden kaldırılır.