Bahar ve Ali’nin karakterleri bu sezon Arka Sokaklar’a veda ediyor. Bu olaylar sonucunda şok bir ayrılık yaşanacağı iddia edildi. 16 yıldır Kanal D ekranlarında milyonlarca izleyici tarafından heyecanla izlenen Arka Sokaklar, sezon başında birçok ayrılık yaşadı. İlk olarak Bahar karakteriyle izleyicilerin gönlünü kazanmayı başaran ünlü oyuncu Merve Oflaz’ın ayrılışı izleyenleri yıktı. Özgür Ozan’ın yeni sezonda Netflix platformunda yayınlanacak olan Aşk Taktikleri’nde rol alacağı da söylenmişti. Sahne arkası Rıza Baba karakteriyle dikkatleri üzerine çeken usta oyuncu Zafer Ergin’in Arka Sokaklar’dan ayrılacağı iddiası bomba gibi gündemdeydi. Ancak suçlamalar reddedildi.
“TAKIM LİDERİ”
Bu iddiaların ardından Erler Film sosyal medya hesabından açıklama yaptı ve söz konusu iddiaların gerçeği yansıtmadığı iddia edildi.
Bahar ve Ali’nin karakterleri bu sezon Arka Sokaklar’a veda ediyor. Bu olaylar sonucunda şok bir ayrılık yaşanacağı iddia edildi. 16 yıldır Kanal D ekranlarında milyonlarca izleyici tarafından heyecanla izlenen Arka Sokaklar, sezon başında birçok ayrılık yaşadı. İlk olarak Bahar karakteriyle izleyicilerin gönlünü fethetmeyi başaran ünlü oyuncu Merve Oflaz’ın ayrılışı izleyenleri yıktı. Özgür Ozan’ın yeni sezonda Netflix platformunda yayınlanacak olan Aşk Taktikleri’nde rol alacağı da söylenmişti. Sahne arkası Rıza Baba karakteriyle dikkatleri üzerine çeken usta oyuncu Zafer Ergin’in Arka Sokaklar’dan ayrılacağı iddiası bomba gibi gündemdeydi. Ancak suçlamalar reddedildi. “TAKIMIN BAŞINDA” Bu iddiaların ardından Erler Film, sosyal medya hesabından söz konusu iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirten bir açıklama yaptı.