Kanal D’nin son zamanların en dikkat çeken dizilerinden Camdaki Kız, tansiyonun yükseldiği bir bölümle ekrana gelirken, nifak tohumları da ekiliyordu. Sedat’ın ortadan kaybolmasının ardından her şeyin ters gittiğini anlayan Nalan, Köroğlu Konağı’ndaki olayları da takip etti. Boşanmaya karar veren Sedat, barda genç bir kadına yaklaştığında magazinciler akın etti. Barda çalışan kişinin ortaya çıkardığı bu durum karşısında Sedat çok zor durumda kalırken, barın çıkışı magazin gazetelerine saldırdı. Camdaki Kız’ın dün yayınlanan 19. bölüm fragmanında bomba gelişmeler var.

SALDIRI YAPILAN DERGİLER
Sedat barda yanında oturan genç bir kadına doğru yürür. Barda çalışan kişi magazinlere haber verince dergiler Sedat’ı merhumun kolundan yakalar. Görüntülerinin basında yer almaması için magazin basınına saldıran Sedat, vahşice dövülür. Sedat, muhafızlar sayesinde bulunduğu yerden kaldırılır.
Kanal D’nin son zamanların en dikkat çeken dizilerinden Camdaki Kız, tansiyonun yükseldiği bir bölümle ekrana gelirken, nifak tohumları da ekiliyordu. Sedat’ın ortadan kaybolmasından sonra her şeyin ters gittiğini anlayan Nalan, Köroğlu Konağı’ndaki olayları da takip etti. Boşanmaya karar veren Sedat, barda genç bir kadına yaklaştığında magazinciler akın etti. Barda çalışan kişinin ortaya çıkardığı bu durum karşısında Sedat çok zor durumda kalırken, barın çıkışı magazin gazetelerine saldırdı. The Girl in the Glass’ın dün yayınlanan 19. bölüm fragmanında bomba haberler var. DERGİ SALDIRI Sedat, barda yanında oturan genç bir kadına doğru yürür. Barda çalışan kişi magazinlere haber verince dergiler Sedat’ı merhumun kolundan yakalar. Görüntülerinin basında yer almaması için magazin gazetelerine saldıran Sedat, vahşice dövülür. Sedat, muhafızlar sayesinde bulunduğu yerden kaldırılır.