Televizyon tarihinde eşi benzeri yok. TV8 ve TRT1’de yayınlanan iki dizinin birleştiğine dair suçlamalar gün yüzüne çıktı. Masumlar Apartmanı dizisi ile Kırmızı Oda arasında heyecan verici haberler var. Haziran ayında Masum Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar, Kırmızı Oda dizisinde aynı karakterle izleyici karşısına çıktı. Bu sefer yine benzer bir şey oldu. Kırmızı Odanın Doktor Hanım dizisi Binnur Kaya dün yayınlanan Masum Apartmanlar bölümünde yer aldı ve televizyonu açan izleyiciler şaşkına döndü. Bu gelişme, iki dizinin birleştiği yönündeki iddiaların alevlenmesine neden oldu.

FLAŞ GELİŞTİRME
Salı günleri TRT1 ekranlarında yayınlanan Masum Apartmanlar dizisi ve Cuma günleri TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi ile flash geliştirme gerçekleşti.
Televizyon tarihinde eşi benzeri yok. TV8 ve TRT1’de yayınlanan iki dizinin birleştiğine dair suçlamalar gün yüzüne çıktı. Masumlar Apartmanı dizisi ile Kırmızı Oda arasında heyecan verici haberler var. Haziran ayında Masum Apartmanı’nın Gülben’i Merve Dizdar, Kırmızı Oda dizisinde aynı karakterle izleyici karşısına çıktı. Bu sefer yine benzer bir şey oldu. Kırmızı Odanın Doktor Hanım dizisi Binnur Kaya dün yayınlanan Masum Apartmanlar bölümünde yer aldı ve televizyonu açan izleyiciler şaşkına döndü. Bu gelişme, iki televizyon dizisinin birleştiği iddialarının alevlenmesine neden oldu. FLAŞ GELİŞİMİ Cuma günleri TV8 ekranlarında Flash geliştirme, Salı günleri TRT1 ekranlarında yayınlanan Masum Apartman dizisi ve Cuma günleri Kırmızı Oda dizisi ile gerçekleşti.