Heyecan dorukta! Sadece Türkiye’de değil, dünyanın birçok coğrafyasında merakla beklenen ‘Destan’ dizisi için geri sayım başladı. ATV ekranlarında yeni sezona damgasını vurmaya hazırlanan Destan’ın oyuncu kadrosu belli oldu.

Eşsiz hikayesi, muhteşem oyuncu kadrosu ve muhteşem dekorasyonlarıyla sezonun en çok konuşulan dizisi olmaya aday olan Destan’ın ilk fragmanı da büyük beğeni topladı. Yayınlandığı günden bu yana popülaritesi artan fragman, Türkiye’de ve dünyada milyonlarca yorum ve beğeni aldı.
Heyecan dorukta! Sadece Türkiye’de değil, dünyanın birçok coğrafyasında merakla beklenen ‘Destan’ dizisi için geri sayım başladı. ATV ekranlarında yeni sezona damgasını vurmaya hazırlanan Destan’ın oyuncu kadrosu belli oldu. Eşsiz hikayesi, muhteşem oyuncu kadrosu ve muhteşem dekorasyonlarıyla sezonun en çok konuşulan dizisi olmaya aday olan Destan’ın ilk fragmanı da büyük beğeni topladı. Yayınlandığı günden bu yana popülaritesi artan fragman, Türkiye’de ve dünyada milyonlarca yorum ve beğeni aldı.