Osman Sinav imzalı Yalnız Kurt, 3 yeni isimle anlaştı. Etkinlik olacak projeden 3 transfer haberi geldi. Diriliş Ertuğrul’un Ural Bey, Kürsat Alnıçık ve Hekimoğlu’nun güzeli Damla Colbay ile afişler imzalandı. Deli Yürek ve Kurtlar Vadisi gibi milyonların merakla izlediği dikkat çeken yapımcı Osman Sınav’ın en yeni projesi Yalnız Kurt dizisi ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Dizinin kadrosuna 3 yeni isim katıldı, ilk bölümü sabırsızlıkla bekliyorsunuz. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Yalnız Kurt dizisinin kadrosuna Kürşat Alnıçık, Damla Colbay ve Murat Han dahil oldu.
GERİSAYIM BAŞLADI
Usta yapımcı Osman Sinav imzalı Yalnız Kurt dizisi için geri sayım bu sezon ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Senaryosunu Murat Koca ve Alper Erze’nin, yönetmenliğini M. Çağatay Tosun’un üstlendiği diziye üç ünlü oyuncu katıldı.
Osman Sinav imzalı Yalnız Kurt, 3 yeni isimle anlaştı. Etkinlik olacak projeden 3 transfer haberi geldi. Diriliş Ertuğrul’un Ural Bey, Kürsat Alnıçık ve Hekimoğlu’nun güzeli Damla Colbay ile afişler imzalandı. Deli Yürek ve Kurtlar Vadisi gibi milyonların merakla izlediği dikkat çeken yapımcı Osman Sınav’ın en yeni projesi Yalnız Kurt dizisi ATV ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. Dizinin kadrosuna 3 yeni isim katıldı, ilk bölümü sabırsızlıkla bekliyorsunuz. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Kürşat Alnıçık, Damla Colbay ve Murat Han, Yalnız Kurt dizisinin kadrosuna dahil oldu. Geri sayım başladı Usta yapımcı Osman Sinav imzalı bu sezon ATV ekranlarında izleyiciyle buluşacak Yalnız Kurt dizisi için bu sezon geri sayım devam ediyor. Senaryosunu Murat Koca ve Alper Erze’nin, yönetmenliğini M. Çağatay Tosun’un üstlendiği diziye üç ünlü oyuncu katıldı.