Ayşe’nin masumiyetinin ortaya çıktığı Kalp Yarası son bölümünde Ferit’in yeni kararları konuşuldu. Ayşe ve Ferit, yaşadıkları tüm sıkıntılara rağmen yeni bir hayat kurmak için adımlar atarlar. Ancak çiftin her anını yakından takip eden Mirza, onların hayatına dahil olmak için şimdiden bir plan yapmıştı. Gizli video sadece Azade’nin kendi ailesinde değil, Varoğlu ailesinde de bazı düzenlemelere neden oldu. Bu durumda köşeye sıkışan Hande bazı kritik kararlar aldı. Heyecanlı sahnelerin olduğu bölümün ardından Heart Wound 19. bölüm fragmanı henüz aktarılmadı.
FERİT’TEN GÜÇLÜ TEPKİ
Azade’nin Ayşe’nin masumiyetini kanıtlayan görüntüleri sakladığı ortaya çıkınca Ferit annesine sert tepki verir. Video skandalının ortaya çıkmasıyla Sancakzade ailesinin taşları sarsılır.
Ayşe’nin masumiyetinin ortaya çıktığı Kalp Yarası son bölümünde Ferit’in yeni kararları konuşuldu. Ayşe ve Ferit, yaşadıkları tüm sıkıntılara rağmen yeni bir hayat kurmak için adımlar atarlar. Ancak çiftin her anını yakından takip eden Mirza, onların hayatına dahil olmak için şimdiden bir plan yapmıştı. Gizli video sadece Azade’nin kendi ailesinde değil, Varoğlu ailesinde de hesaplaşmaya neden oldu. Bu durumda köşeye sıkışan Hande bazı kritik kararlar aldı. Heyecanlı sahnelerin olduğu bölümün ardından Heart Wound 19. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. FERİT’TEN GÜÇLÜ TEPKİ Azade’nin Ayşe’nin masumiyetini kanıtlayan görüntüleri sakladığı ortaya çıkınca, Ferit annesine sert bir tepki verir. Video skandalının ortaya çıkmasıyla Sancakzade ailesinin taşları sarsılır.