Geçen hafta yayınlanan 49. bölümde yürek burkan sahneleriyle Kırmızı Oda yeni bölümüyle saat 20.00’de izleyici karşısına çıktı. Son bölümde Zekiye’nin kulaklarında duyma sorunu başladı. Kliniğe geldiğinde, Tuna’nın komşularının oğlunu nasıl tanıdığına ve Tuna’nın yine de evlenmesini istediği için durumu beğendiğine tanık oldu. Derya’nın annesi gibi olmaktan korktuğunu hisseden Dr.Bayan, onu nazikçe kendi gerçeği ve vicdanıyla yüzleştirmeye çalıştı. Seyirciler, bölümün hemen ardından Kırmızı Oda 50. bölüm fragmanı mıydı sorusunun yanıtına odaklandı. Ancak yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.
DAHA DOĞRU İLETİŞİM YAPMAK BAŞARILI
Eşi Nevin’in hastalığını fark eden İbrahim, onu bir kliniğe yatırmayı başardı ve Rezzan ile daha kesin iletişim kurmayı başardı.
Geçen hafta yayınlanan 49. bölümde yürek burkan sahneleriyle Kırmızı Oda yeni bölümüyle saat 20.00’de izleyici karşısına çıktı. Son bölümde Zekiye’nin kulaklarında duyma sorunu başladı. Kliniğe geldiğinde, Tuna’nın komşularının oğlunu nasıl tanıdığına ve Tuna’nın yine de evlenmesini istediği için durumu beğendiğine tanık oldu. Derya’nın annesi gibi olmaktan korktuğunu hisseden Dr.Bayan, onu nazikçe kendi gerçeği ve vicdanıyla yüzleştirmeye çalıştı. Seyirciler, bölümün hemen ardından 50. bölüm fragmanı Kırmızı Oda mıydı sorusunun yanıtına odaklandı. Ancak yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. DAHA DOĞRU BAŞARILI İLETİŞİM Eşi Nevin’in hastalığını fark eden İbrahim, Rezzan’ı kliniğe kabul etmeyi başardığında onunla daha net bir iletişim kurmayı başardı.