Önce İçeride, sonra Çukur şov yaptı! Bunu kimse beklemiyordu. 2 kuruşun yerine üç kuruş gelir. TV dizisini İç ve Çukur yerini alması beklenen Üç Kuruş serisi, kendi seyirci bu gece selamlayacak. Çukur dizisinin Medet’i Mustafa Kırantepe ve İdris Baba Ercan Kesal, göndermeleri büyük beğeni toplayan Üç Kuruş dizisinin öne çıkan isimleri arasında şimdiden yerini aldı. Özellikle son dönemde başarılı aktörler, Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç başrol olarak performanslarıyla seri olarak kritik rakamlar olacaktır. Özellikle mahalle ve dizinin oyuncu kadrosu dikkatleri üzerine çekebilecek.
NE İÇİN DENEYİMİ IN İLK BÖLÜM
Çıngıraklı, eşsiz karakterler ve sert kuralları ile renkli bir Roma semtinde ve Efe, Organize Bürosu pervasız ve asi komiser “koruyucusu” olduğunu Kartal arasındaki kovalamaca oyunu, mafya lideri ile baş aşağı döner bir cinayet. durum.
Önce İçeride, sonra Çukur şov yaptı! Bunu kimse beklemiyordu. Üç Kuruş 2 tanesi yerini almaya geliyor. TV dizisini İç ve Çukur yerini alması beklenen Üç Kuruş serisi, kendi seyirci bu gece selamlayacak. Çukur serisinin Medet Mustafa Kırantepe ve İdris Baba Ercan Kesal zaten gönderimler son derece takdir edilmiştir Üç Kuruş televizyon dizisi, öne çıkan isimler arasında yerini almış. Özellikle son dönemin başarılı oyuncuları Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç başrolde oynadıkları performanslarla dizide kritik isimler olacak. Özellikle mahalle ve serinin dökme dikkatini çekmek mümkün olacaktır. BİRİNCİ BÖLÜMDE NELER OLACAK Kendi karakterleri ve sert kurallarıyla pitoresk bir Roma mahallesi olan Çıngıraklı’nın “koruyucusu” olan mafya lideri Kartal ile Organize Büro’nun pervasız ve asi komiseri Efe arasında. kovalama oyunu Cinayet davası ile altüst olur.