Salı günleri TRT1 ekranlarında yayınlanan Masum Apartmanlar dizisi ve Cuma günleri TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi ile flaş gelişme gerçekleşti. Bilindiği üzere geçtiğimiz sezon final bölümünde Gülben karakterini canlandıran Merve Dizdar, aynı karakterle Kırmızı Oda dizisine konuk olmuştu. Bu sefer farklı bir şey olacak. Bu vesileyle, 2 Kasım Salı günü ekrana gelecek olan TRT1’in fenomen dizisi Masumlar Apartmanı’nın 45. bölümüne Kırmızı Oda Doktoru Binnur Kaya konuk olacak. İki dizi arasındaki bu gelişmeler, iki dizinin kulislerde bir araya geleceğine dair söylentileri alevlendirdi.

FLAŞ GELİŞTİRME
Salı günleri TRT1 ekranlarında yayınlanan Masum Apartmanlar dizisi ve Cuma günleri TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi ile flaş gelişme gerçekleşti.
Salı günleri TRT1 ekranlarında yayınlanan Masum Apartmanlar dizisi ve Cuma günleri TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi ile flaş gelişme gerçekleşti. Bilindiği üzere geçtiğimiz sezon final bölümünde Gülben karakterini canlandıran Merve Dizdar, aynı karakterle Kırmızı Oda dizisine konuk olmuştu. Bu sefer farklı bir şey olacak. Bu vesileyle, 2 Kasım Salı günü ekrana gelecek olan TRT1’in fenomen dizisi Masumlar Apartmanı’nın 45. bölümüne Kırmızı Oda Doktoru Binnur Kaya konuk olacak. İki dizi arasındaki bu gelişmeler, iki dizinin kulislerde bir araya geleceğine dair iddiaların sık sık konuşulmasına neden oldu. FLAŞ GELİŞİMİ Salı günleri TRT1 ekranlarında yayınlanan Masum Apartman dizisinde, Cuma günleri TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde flaş gelişme yaşandı.