Kanal D ekranlarında kasırgalara neden olan Camdaki Kız dizisinde alınan yeni kararlar herkesi şaşırttı. Bölümün bitişinin hemen ardından 18. bölüm fragmanı için meraklı bekleyiş başladı.Heyecanın arttığı son bölümde Gülcihan ve Rafet’in evliliklerinin 40. yıl dönümü kutlamalarında yayınlanan görüntüler Rafet’i daha da kötüleştirdi. Köroğlu’nun yalısı karıştı. Sedat, Cana ile görüntülerini Selen’in paylaştığını düşündü.Bölümün hemen ardından seyirciler Camdaki Kız 18. bölüm fragmanında yaşanacak gelişmelere kapıldı.

KOROĞLU KONAĞI İYİ KARIŞTIRILIYOR
Gülcihan ile Rafet’in evliliklerinin 35. yıl dönümü kutlamalarında yayınlanan görüntüler, Rafet’i daha da kötüleştirirken Köroğlu konağı karıştı. Sedat, Cana ile görüntülerini yayınlayanın Selen olduğuna inanırken, Alp’le barışan Cana’nın evliliğinde son bir şansı vardır ve onu değerlendirmeye karar verir.
Kanal D ekranlarında kasırgalara neden olan Camdaki Kız dizisinde alınan yeni kararlar herkesi şaşırttı. Bölümün bitişinin hemen ardından 18. bölüm fragmanı için meraklı bekleyiş başladı.Heyecanın arttığı son bölümde Gülcihan ve Rafet’in evliliklerinin 40. yıl dönümü kutlamalarında yayınlanan görüntüler Rafet’i daha da kötüleştirdi. Köroğlu’nun yalısı karıştı. Sedat’ın Cana ile olan görüntülerini Selen’in yayınladığını düşünen Sedat, bölümün hemen ardından Camdaki Kız 18. bölüm fragmanındaki gelişmelere seyirci kaldı. KOROĞLU KÖŞKÜ’NÜN İYİ MUHABİRİ Gülcihan ile Rafet’in evliliklerinin 35. yıl dönümü kutlamalarında yayınlanan görüntüler, Rafet’i daha da kötüleştirir, Köroğlu konağının kafasını karıştırır. Sedat, Cana ile görüntülerini yayınlayanın Selen olduğuna inanırken, Alp’le barışan Cana’nın evliliğinde son bir şansı vardır ve onu değerlendirmeye karar verir.