Henüz çok geç değil! ASHB’den 1.100 TL ödeme müjdesi! e-Devlet başvuru şartları açıklandı. Sosyal yardım ödemeleri ve başvuruları devam ediyor. Her yıl milyonlarca vatandaş sosyal yardım ödemesi almaktadır. Başlangıçta bin TL’den başlayan ödeme tutarı 100 TL artırılarak 1.100 TL’ye çıkarıldı. 1.100 liralık destek talepleri alınmaya devam ediyor. Uygulama ile ilgili tüm bilgiler kapsamlı bir şekilde haberimizde yer almaktadır. ASHB’ye destek ödeme talepleri e-devlet üzerinden alınmaktadır. Bugüne kadar milyonlarca vatandaş destek başvurularını tamamladı ve ödemelerini aldı. Değerlendirme sonuçlarına göre yardıma ihtiyacı olanların ödemeleri hesaplarına yatırılıyor.
1100 TL ÖDEME YAPILDI
Ülkemiz her türlü ekonomik ve manevi destekle yardıma ihtiyacı olan vatandaşlarımıza her zaman destek olmaktadır. Bu hibelerden biri de 1100 TL’lik karşılıksız ödeme… Her biri 1100 TL’lik desteği içeren Salgın Sosyal Destek Programı çerçevesinde 20 Nisan’da e-Devlet başvuruları alınmaya başlandı.
Henüz çok geç değil! ASHB’den 1.100 TL ödeme müjdesi! e-Devlet başvuru şartları açıklandı. Sosyal yardım ödemeleri ve başvuruları devam ediyor. Her yıl milyonlarca vatandaş sosyal yardım ödemesi almaktadır. Başlangıçta bin TL’den başlayan ödeme tutarı 100 TL artırılarak 1.100 TL’ye çıkarıldı. 1.100 liralık destek talepleri alınmaya devam ediyor. Uygulama ile ilgili tüm bilgiler kapsamlı bir şekilde haberimizde yer almaktadır. ASHB’ye destek ödeme talepleri e-devlet üzerinden alınmaktadır. Bugüne kadar milyonlarca vatandaş destek başvurularını tamamladı ve ödemelerini aldı. Değerlendirme sonuçlarına göre yardıma ihtiyacı olanların ödemeleri hesaplarına yatırılıyor. 1100 TL ÖDEME YAPILDI Bu hibelerden biri de 1100 TL’lik karşılıksız ödeme… Her biri 1100 TL’lik desteği içeren Salgın Sosyal Destek Programı kapsamında 20 Nisan’da e-Devlet’ten başvurular alınmaya başlandı. .