Süper Lig’in 31. haftasında Beşiktaş evinde Fenerbahçe ile 1-1 berabere kaldı. Maçın ardından Erol Bulut ve Sergen Yalçın yayıncıya açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Erol Bulut ve Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, maçın ardından yayıncının sorularını yanıtladı.

EROL CLOUD’UN AÇIKLAMALARI

Beşiktaş’ı hata yapmaya zorladıklarını ifade eden Erol Hoca, “Güzel bir maç oldu. En azından taraftarlar ekranda iyi bir maç izlediler. Yeterince gol buldular. İlk yarıda Beşiktaş küçük bir top aldı. bir pozisyon bulduk, pozisyonlarımız da var 2. yarıda topun başında durarak yemek yemememiz gereken bir gol yedik, sonra baskı uyguladık, rakibi hataya zorladık. Sonunda. Sonra 2-3 net pozisyon vardı. Onları değerlendirirsek buradan galibiyetle çıkabiliriz. “dedi.

“10 HAFTA DAHA VAR, MÜCADELE EDECEĞİZ”

Beşiktaş’ı yenmek için gol pozisyonlarını bulduklarını belirten Erol Bulut, “Gol pozisyonlarını değerlendirirsek kazanırız. Bazen bu olur ama bizim de biraz fazla var. Son vuruşlara daha iyi konsantre olmalıyız. . Kaçırdığımız pozisyonlar var Pozisyona girmek önemli, bunu yapıyoruz. Pozisyona giren takım biziz, en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacağız. 10 hafta daha var.Bu savaşa kadar devam edecek. Sonunda. Kazanmaya geldik. Beraberlik için gelmedik. Ve takımım bunu ikinci yarıda en iyi şekilde gösterdi. “şeklinde konuştu.

SERGEN YALÇIN’IN AÇIKLAMALARI

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Fenerbahçe ile 1-1 berabere kaldıktan sonra açıklama yaptı.

“PUANDAN MEMNUN DEĞİLİM”

“1 puandan memnun olup olmadığını soruyorsun, değilim.” Sergen Yalçın, “Oynanan maç karşılığında 1 puan olmamalıydı. Maçı 1-0 öne geçtikten sonra bitirmek için pozisyonları yakaladık. Bu maçı bitirebildik. Pozisyonları çok cömertçe geçirdik. Kurtardığınız için Altay’ı tebrik ederiz. Fena değil. En yakın rakibimiz 1 puan Önüne geçtik Bir sonraki ile farkı koruduk, öyle bakarsak iyi ama oyuna bakmak skorla tatmin olmak kolay değil. ” dedim.

EN YAKIN REKABETÇİMİZLE FARK VAR

“Takım çok iyi oynadı. Golden’dan sonra daha da iyiydik. Skor dışında maçtan ve performanslardan memnunum. Yapacak bir şey yok. Futbolda bu sonuçlar var. Büyük ve güçlü bir rakiple karşılaştık. Öyle. Fazla incelememeliyiz. 11 maçımız var. En yakın olanı. Rakibimize 3 puanlık bir avantajımız var. Bu şekilde tutmaya ve artırmaya özen göstereceğiz. ”

“KAZANAMADIK, KAYBETMEDİK”

“Bu bir oyun. Bu canlı bir oyun. Oyuncular, herkes hata yapabilir. Maçı da kaybedebiliriz. Bu ona açık bir oyun. Teknik ekip olarak oyundan memnunuz. Yapabileceğimiz bir oyundu. çok erken bitir, kazan. Bu herkes tarafından takdir ediliyor. Kazanabilirdik ama kazanabilirdik. ” Kazanmadık, kaybetmedik. Yolumuza devam edeceğiz. Önümüzde bir ara var. 11 oyuncu milli takıma gidecek.

“ARTIK FUTBOLDAN UZAKLANACAĞIZ”

“Bireysel performanslar yükseliyor. Organize olduğumuzda oyuncular iyi oynuyorlar, milli takım koçları onları takip ediyor. Uzun yoldan gidecek olanlar var. Atiba 38. yılında hala milli takıma gidiyor. Sanırım geri dönüşleri olacak. Cumayı bul, oynamasına izin ver, gerisi ile antrenman yapacağız. Futboldan biraz uzaklaşmalıyım. Sezon çok uzun. Oyuncuları anlamalıyız. Kolay değil, bu tempo. Skor değildi istediğimiz gibi. Yapacak bir şey yok. Bunlar futbolda oluyor. ”

“HAKEM ARKADAŞINDAN MEMNUN DEĞİLİZ”

“Hakemden hiç memnun değiliz. Onu bir daha Beşiktaş maçlarında görmek istemiyoruz. Böylesine ilginç maçlar yapan hakemlerle oynamak istemiyoruz. Gördüklerini çalan arkadaşlar daha iyi olur. gel.”