Haftanın son eleme konseyinin ardından dün gece Sruvivor’da kimin elendiği açıklandı. Survivor 2021’de 23 Şubat’ta önce iletişim ödülü için şiddetli bir mücadele yaşandı. Rakibini yenen gönüllüler ekibi bu haftaki iletişim oyununu almaya hak kazandı. İki dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler takımında bir kişi adaya veda etti. Batuhan bu hafta SMS’in galibi oldu. İşte Survivor’dan elenen isim ve son bölümde yaşananlar

Survivor’da dün gece eleme kurulu yapıldı. İletişim oyununun ve eleme heyecanının yaşandığı Survivor 2021’de ünlüler ve gönüllüler ekibi, yakınlarıyla iletişim kurabilmek için şanslı olmak için pistte karşılaştı. Bu hafta iki dokunulmazlık oyununu kaybeden Ünlüler ekibinin oylamasının ardından Çağrı ve Yiğit eleme adayı oldu. SMS galibi Batuhan İlayda’nın ismini söyledi. Survivor 2021’de bu hafta elenen isim Yiğit oldu. Ünlüler ekibinden elenen Yiğit, kısa sürede hayallerinin sona ermesinden duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

SURVIVOR’DAN KİM KALDI?

Cumartesi ve Pazar akşamları oynanan dokunulmazlık oyunlarını kaybeden ünlüler takımında bu hafta adaylar belirlendi. Çağrı, Yiğit ve İlayda eleme adayı olarak seçildi.

Yiğit, SMS sıralamasında en düşük oyu alan yarışmacı oldu. Survivor’dan elenen isim böylece Yiğit olarak kesinleşti. Vedanın erken olduğunu söyleyen Yiğit, “Burada olmaktan çok gurur duyuyorum. Çok teşekkür ederim” dedi.

SURVIVOR 7. HAFTA SMS SİPARİŞİ

Survivor’da 7. haftanın SMS sıralaması ünlüler ekibinde açıklandı. Batuhan geçen hafta olduğu gibi bu hafta da SMS galibi olurken, İsmail ikinci isim oldu. Son SMS, Barış seçildi.

SURVIVOR’DA ADAYLAR BELİRLENDİ

Survivor 34. bölümde 23 Şubat Salı günü yapılan SMS kamuoyu oylamasına göre ünlüler arasında ilk isim Batuhan oldu. SMS galibi seçilen Batuhan, bu hafta eleme adayı olarak takım arkadaşı İlayda’nın ismini verdi.

Cumartesi günü Yiğit eleme adayı olurken, Pazar akşamı Call eleme potasına girdi. Salı günü, İlayda üçüncü eleme adayı oldu.

İLETİŞİM OYUNUNU KİM KAZANDI?

Her hafta Salı akşamları oynanan iletişim oyunu yine nefes kesici anlara sahne oldu. Yarışmacıların sevdikleriyle teknolojik yollarla iletişim kurmalarını sağlayan iletişim oyununda bu hafta ödül, Whatsapp üzerinden arkadaşlarıyla sohbet etme fırsatı olarak belirlendi.

Su kaydırağı ile başlayan iletişim oyununu kazanmak için ünlüler ve gönüllülerden oluşan ekip canlarını aldı. Nefes kesen maçlarda öncelikle bölücüler avantaj oyununa gitti. Zorlu parkurda erkekler maçı bayrak yarışına gitti ve kazananlar ünlüler oldu. Kadın yarışmacılar arasında oynanan oyunu ünlüler kazanınca ünlüler 2-0’lık skorla avantaj elde etti. Böylece ünlüler avantajla oyuna başladı.

İkinci kez pistte buluşan ünlüler ve gönüllüler, bu kez gerçek iletişim oyununu kazanmak için parkta ciddi bir mücadele verdi. İletişim oyununda Sergen, doktor tavsiyesi ile oyuna alınmadı. Yunus Emre eşitlik açısından oyunun dışındaydı. Heyecan verici maçta günün skoru 6’dan 10’a çıktı.

Bu skorla gönüllüler bu haftaki iletişim oyununu ilk kez kazandı. İletişim oyununun sahibi olan gönüllüler duygusal anlar yaşadı ve gözyaşlarına hakim olamadı.

SURVIVOR YİĞİT KİMDİR?

19 Ocak 2000 İstanbul doğumlu Yiğit Oruçoğlu, Doğuş Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği okuyor. Aslen anne tarafında Trabzonlu, babasının yanında Erzincanlı olan Yiğit, 14 yaşına kadar profesyonel yüzmeyle ilgileniyordu. 1.87 boyundaki Yiğit Oruçoğlu, 84 kilo ağırlığındadır. Crossfit sporuna devam eden Yiğit, 5 yıl basketbolda birçok yarışmada yer aldı.

Yiğit, Survivor’a hayallerini gerçekleştirmek için geldiğini ve yarışmada elinden geleni yapacağını belirtti.

23 Şubat gecesi yarışmadan elenen Yiğit, hayallerine veda etti.