Mehmet Demirkol, Beşiktaş maçında verilen penaltı pozisyonu için “vermem” diyen Rıdvan Dilmen’i sert bir şekilde eleştirdi.

Spor yorumcuları, Süper Lig’in 16. haftasında oynanan Kayserispor-Beşiktaş maçında alınan ceza kararlarını tartışmaya devam ediyor.

Göreve ilişkin konuşan Mehmet Demirkol, NTV Spor’da bir süre birlikte çalıştığı Rıdvan Dilmen hakkında sert sözler söyledi.
Maçın ardından değerlendirmelerde bulunan Dilmen, “Beşiktaş, Kayseri’den çok daha iyi bir takım. Kayseri kazanmak için bir şey yapmadı ama … Yahu Cüneyt (Çakır) sana hiçbir şey yapmadı … Bu bir penaltıydı ama tamam, ikincisi “Aradılar, bulamadılar” cezası … Neden hakemi çağırıyorsun, son dakikada top diğer tarafa gitti? Bu hakemler kuralları biliyor bizden daha iyi ama biliyorlar … “Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe lehine verirsem devam ederim.” Beşiktaş arkadaşlarım bana kızabilir. İkincisiyle hiç uğraşmasam bile … FIFA hakemleri onlara vermeyecek. Başka bir şey olursa belki kötü hakemler verir. “Dedi.

“SERDAR TATLI göndermeye çalışıyorlar”

Dilmen sözlerine devam ederek, “Fırat Aydınus’un da hakemlik yapmaya devam etmek istediğini düşünüyorum. Onun da bir lobisi var. Hesabınız nedir? Bugün Kayserili oyuncu Beşiktaş’tan sakatlanmak için bugün giriyor … Cüneyt Çakır kırmızı olduğunu bilmiyor oradan Serdar Tatlı’yı gönderecekler … Ne kadar iyi niyetli olursan ol Urfa yolları çıktı … Beşiktaş yener ve şampiyon olur. görüp mağdur olduğunu söyledi. Neden onu Cüneyt Çakır diye çağırıyorsun? ‘ifadelerini kullandı.

DEMİRKOL’DAN DİLMEN’E: KİMSİN?

Sokrates’in YouTube kanalında Dilmen’in bu sözlerini eleştiren Demirkol, “Serdar Tatlı’nın altına oyuyorlar, vermezdim” deyince başka bir şey çıkıyor. Yapmayacağımı söylüyorsun, ama zaten hakem değilsin; ‘Ben vermem’ diyebilirsin ya da sen kimsin? FIFA kokartını ne zaman taktın? -Beşiktaş maçı son kez oldu. Serdar Tatlı, bu cezaları verin dedi. ” dedim.