İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin (İSKİ) Şahintepe-Esenyurt ana iletim hattında yapacağı çalışma nedeniyle Esenyurt, Başakşehir, Avcılar, Büyükçekmece ve Arnavutköy ilçelerinin bazı mahalleleri 30 saat su temin edemeyecek .

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) tarafından Şahintepe-Esenyurt ana iletim hattı üzerinde yapılacak çalışma nedeniyle Esenyurt, Başakşehir, Avcılar, Büyükçekmece ve Arnavutköy ilçelerinin bazı mahalleleri 30 saat su temin edemeyecek .

İSKİ’den yapılan açıklamaya göre, zorunlu deplasman bağlantı çalışmaları Şahintepe-Esenyurt ana iletim hattında yürütülecek.

Saadetdere, Turgut Özal, Namık Kemal, Zafer, Akevler, Üçevler, Fatih, Talatpaşa, İnönü, İncirtepe, Yunus Emre Akşemsettin, Süleymaniye, Sultaniye, Yenikent, Balıkyolu, Ardıçlı, Esenkent, Aşık Veysel, Koza, Orhangazi, S. Eyyubi, Örnek , Çınar, Bağlarçeşme, Pınar, Mehter Çeşme, Mehmet Akif Ersoy ve Güzelyurt mahalleleri kesilecek.

 

YARIN AKŞAM BAŞLIYOR

Başakşehir, Bahçeşehir 1. ve 2. Kısım, Avcılar’da Yeşilkent mahallesi, Büyükçekmece’de Karaağaç mahallesi, Hadımköy, Deliklikaya, Ömerli, Yassıören, Arnavutköy’de Yeşilbayır ve Çatalca’da Bahsayiş mahallelerinde 05 Ocak 2021 Salı günü su verilmez. 07 Ocak 2021 Perşembe günü saat 21.00 ile 03.00 arası.