Gökhan Göz, Instagram’da canlı yayınında kendisine küfür eden eski sevgilisi Gülşah Saraçoğlu hakkında ilk kez konuştu. Göz, “Kimseye kin beslemiyorum, karşı taraftan da bu hassasiyeti bekliyorum. Kadına yönelik şiddete” Hayır “derken erkeklere yönelik şiddete karşıyız.

Başta Bülent Ersoy, Seda Sayan, Demet Akalın ve Deniz Seki olmak üzere pek çok ünlü ismin moda tasarımcısı olan Gülşah Saraçoğlu, üçüncü iş adamı sevgilisi Gökhan Göz ile olaylı bir şekilde ayrıldı.

Gökhan Göz, önceki akşam Instagram’dan canlı olarak yayınlandı. Gülşah Saraçoğlu, evinde arkadaşlarıyla eğlenen Göz’ü lanetledi.
Saraçoğlu şok edici ifadeler kullanırken, Göz ve arkadaşları olaydan habersiz uzun süre oynamaya ve şarkı söylemeye devam etti.

Saraçoğlu, haberin ardından Instagram hesabından açıklama yaptı. Ünlü modacı, “Psikolojik olarak kadına yönelik başka bir şiddet yaşadım. Öfkemi kontrol edemedim. Üzgünüm, tüm sevgililerimden pişmanlık ve özür dilerim.” dedim.

Gökhan Göz de yaşananların ardından sessizliğini bozdu. İşadamı, “Dünkü haberlerin ardından bu açıklamayı yapma gereğini hissettim ve basına yansıdı” dedi:

Öncelikle yaşanan ve biten bir ilişkinin ardından bu tür haberlerle gündeme gelmek beni ve ailemi derinden sarsmıştır. Kimseye kin beslemiyorum ve karşı taraftan da bu hassasiyeti bekliyorum. Kadına yönelik şiddete “Hayır” dediğimiz gibi, erkeğe yönelik şiddete sonuna kadar karşıyız … Herkesin ailesi, değerleri ve sevdikleri vardır. Dün yaşanan olayın tamamen talihsiz olduğunu düşünüyorum ama umarım bir daha tekrarlanmaz. Bir aile babası olarak, diğer tarafta bir anne olduğunu bilerek, umarım başıma gelenler kimsenin başına gelmez … ”

Saraçoğlu geçen yıl eski sevgilisi Gökhan Göz ile birlikte yaşadığı eve giderek evi alt üst etti. Gökhan Göz, evin videosunu sosyal medya hesabından paylaşarak, “Bunu kendine yaparsan, benim hastalığımla da benimlesin! Evi böyle kırarak sana yazıklar olsun. Umarım akıl hastası olursun. Önce sağlık. Şikayet etmeyeceğim. ”

Saraçoğlu konuyla ilgili olarak da; “Yağ aldırma ameliyatımdan sonra değişti, bana hakaret etmeye başladı. Sosyal medya hesabından beni aşağıladı, o zamanlar deliydim. Bu ilişkiye sahip olduğum için pişmanım” dedi.

Çift ayrıldıktan iki hafta sonra, ilişkilerine yeni bir şans vermeye karar verdiler. Saraçoğlu, “Hepinizin bildiği gibi Gökhan ile ayrılığımız çok sıkıntıya neden oldu … Yaşanan tüm olaylardan son derece rahatsız olduk … İnsanlar öfkeyle hata yapabilir … Evet barış yaptık ve ilişkimiz kaldığı yerden devam ediyor. “dedi.