Koronavirüse yakalanan Irmak Ünal, ateşinin düşmemesi üzerine hastanede tedavi altına alındı. Hastalığı atlatan Ünal, sosyal medyadaki paylaşımlarıyla takipçilerine önerilerde bulundu. Koronayı arkadaşından aldığını söyleyen Ünal, virüsün cep telefonu aracılığıyla kendisine aktarıldığını belirtti.

Koronavirüs testinin ardından bir süre hastanede tedavi gören Irmak Ünal, bu süreci zorlukla atlattığını söyleyerek takipçilerini uyardı.

CEP TELEFONUNDAN YAPILAN

Yurt dışından gelen arkadaşından virüse yakalandığını söyleyen Ünal, sosyal medyada anlarını ve bulaşma sürecini anlattı. Hastaneden taburcu edilen oyuncu, “Virüsün bulaştığı ortam bir arkadaşının evinde yapılan kahve sohbeti. Ama şu detay fark yarattı, telefonumu eline aldı ve bir süre yanında kaldı. uzun zaman oldu. Sonra telefonla bir arama yaptım. Sanırım bu virüsün bulaşmasında çok büyük bir faktördü. O daha enfekte olmuştu ama hayatım ağırdı. ”

Herkesi hastalığa dikkat etmeye çağıran Ünal, “Etrafta hiçbir şey yok diyenleri dinlemeyin.

HASTALIK SÜRECİNİ AŞIKLARI İLE PAYLAŞTI

Irmak Ünal’ın yorumlarından satırbaşları şöyle; “Son dört gündür koronavirüs ile mücadele ediyorum. Gerçek bir boğuşma yaşadığım için ‘mücadele ediyorum’ diyorum. Tanrıya şükür bugün kendimi iyi hissediyorum.”

‘BÜTÜN YAZI DİKKATLİ GEÇTİ

“Size faydalı olacağını düşündüğüm tecrübelerimi sizlerle paylaşmak istiyorum. İyileşir, faydalı olur umarım … Yazının tamamını çok dikkatli geçirdim, Bodrum’da tam bir izolasyon temposu içinde yaşadım. “