Kanal D’nin yeni sezon dizilerinden ‘Sadakatsiz’ dün akşam 6. bölümüyle ekrana geldi. Aldatılan bir kadının hikayesinin anlatıldığı dizinin son bölümünde; Asya’nın intikamı damgasını vurdu. Eşi Volkan’a hamile olan Derin’in ailesiyle yemeğe çıkan Asya her şeyi anlattı. Derin’in karısıyla ilişkisi olduğunu ve hamile olduğunu söyleyen Asya, herkesi şok etti. ‘Sadakatsizler’deki intikam sahnesi sosyal medyada gündem oldu.

‘Sadakatsiz’ dizisi 11 Kasım Çarşamba günü Kanal D’de 6. bölümüyle ekrana geldi.

 

BBC of Studios Doctor Foster’ın üstlendiği Med İnşaat ve Mednova’nın yapımcılığını üstlendiği ve Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezer’in başrollerini paylaştığı Sadakatsiz’in başrollerini paylaştığı Türkiye’ye uyarlanan dizidir. Dizinin ilk tanıtımlarında da yer alan ve merakla beklenen Asya’nın intikam sahnesi seyirci karşısına çıktı.

 

Derin’in ailesine sürpriz bir ziyaret gerçekleştiren Asya, akşam yemeğinde eşi Volkan ve Derin’in yasak aşkını duyurdu.

Derin delirirken masadan kalkıyordu ve Asya’dan bir itiraf daha geceye damgasını vurdu.

Derin’in Volkan’a hamile olduğunu da söyleyen Asya, amacına ulaştı. Ardından ‘Afiyet olsun’ diyerek masadan ayrılan Asya eve gitti.

Bu sahne sosyal medyada da konuşuldu. ‘Sadakatsiz’ dizisi ve Cansu Dere, Twitter’da uzun süre TT listesinin başında yer aldı. Hatta ‘Ezel’ dizisindeki ‘Eyşan’ rolüyle ilgili Dere’ye referanslar bile vardı. İşte o yorumlardan bazıları …

“Asya’da Açığa Çıkarılan Eyşan”

“Kadının aldatılmış görünüşü, aldatan erkek utangaçlığı, aldattığı kızın utanmazlığı … Gördüğüm her yerde biliyorum.”

“Daha önce izlediğim hiçbir sahneden bu kadar zevk almamıştım.”

“Efsaneler asla ölmez”

“Polat Alemdar’ın bir gecede 6 mafya patronunu öldürmesinden sonraki en iyi racon”