Bir dönem Hollywood’un en parlak yıldızlarından biri olan Demi Moore, 58. yaş gününe “merhaba” dedi. Ünlü oyuncunun üç kızı aile albümlerini karıştırarak geçmişten günümüze anneleriyle çektikleri fotoğrafları bularak sosyal medyada paylaştılar.

Demi Moore’un Bruce Willis ile olan evliliğinden doğan üç kızının en büyüğü olan 32 yaşındaki Rumer Willis, Instagram sayfasında annesiyle çektiği eski fotoğraflarına yer verdi.

Rumer Willis bu fotoğrafları “Anne … Doğum günün kutlu olsun. Bu hayatı seninle yaşadığım için minnettarım” mesajıyla paylaştı.

 

Willis annesi Demi Moore’u “savaşçı bir Akrep kadını” olarak tanımladı.

 

Moore ve Willis’in evliliğinden doğan 29 yaşındaki ortanca kızı Scout LaRue Willis, annesinin doğum gününü tıpkı ablası gibi eski fotoğraflarla kutladı.

 

Ayrıca Moore’un kendi annesi olduğu için şanslı olduğunu düşündüğünü belirtti. Scout Willis uzun mesajını “Seni seviyorum anne” sözleriyle bitirdi.

Moore’un 26 yaşındaki en küçük kızı Tallulah Belle Willis, Instagram sayfasında ebeveynlerinin pozlarına da yer verdi.

Tam adı Demetria Gene Guynes olan Demi Moore, 11 Kasım 1962’de New Mexico’da doğdu. Babası Charles Harmon, doğmadan önce annesi Victoria’yı terk etti ve bu, Demi’nin çocukluğunun yalnız kalmasına neden oldu.

Ayrıca üvey babası sık sık iş değiştirdi, bu yüzden yaklaşık 40 kez taşınmak zorunda kaldılar. Sonunda üvey babası Guynes intihar etti.

Demi Moore, 16 yaşında okulu bıraktı ve poster kızı olarak çalışmaya başladı. Bir yıl sonra rock müzisyeni Freddy Moore ile evlendi. Bu evlilik altı yıl sürdü. 19 yaşında sürekli “General Hospital” adlı bir televizyon dizisinde çalışmaya başladı.

Ancak bir gün uyuşturucu setine gittiğinde yönetmen Joel Schumacher tarafından kovuldu. Tedavi edildi ve bir hafta sonra sete geri döndü.